Cennik

Jeżeli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, wpis firmy czy ofertę promocyjną z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w serwisie e-handelek.pl całkowicie BEZPŁATNIE.

Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:
 

Wpis Premium - wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii.
Przelew - koszt 4,99zł
SMS - koszt 6,15złWpis Premium Plus - prezentowany na stronie głównej serwisu oraz wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii.
Przelew - koszt 9,99zł
SMS - koszt 12,30zł


Ogłoszenie WYRÓŻNIONE - ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane. 
Przelew - koszt 1,99zł
SMS - koszt 2,46zł

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS
 

1. Podbicie ogłoszenia na liście kategorii w zależności od zakupionych punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się, podbite (na samej górze w ogłoszenie które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.
Przelew - koszt 1,99 = 3pkt
SMS - koszt 2,49zł = 3pkt
Przelew - koszt 2,49 = 6pkt
SMS - koszt 3,69zł = 6pkt

Cennik rozszerzonych wpisów firmy prezentuje się w sposób następujący:
 

Wpis Premium - pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe jak i prezentacja oferty w postaci zdjęć. Wpis taki otrzymuje podstronę w serwisie. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany.
Koszt 4,99zł

Wpis Premium Plus - wizytówka firmy prezentowana w subdomenie serwisu nazwafirmy.serwis.pl pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe, galeria zdjęć. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany.
Koszt 9,99zł

 

Oferty Promocyjne
 

Top Oferta - oferta prezentowana na stronie głównej podstrony "Oferty Firm" oraz wyróżniona niebieską ramką i prezentowana zawsze na początku listy kategorii w której została dodana.

Koszt 9,99zł

 

Jak zapłacić za ogłoszenie?
 

Serwis e-handelek.pl umożliwia wygodne płatności SMS, online oraz płatność na konto serwisu. 

Serwis Legnica24  zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

Płatności sms obsługuje serwis DotPay.pl. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy DotPay.pl. Aktywacja usługi sms jest dostępna w sieciach komórkowych: T-mobile, Orange, Plus GSM, Play (Sami Swoi, Hayah, Tak Tak, Simplus, Orange Go, POP i inne). Regulamin usług SMS znajduje się tutaj: Regulamin usługi

Reklama