Ogłoszenie

Profesjonalne usługi elektryczne na terenie Głogowa i jej okolicach

150 PLN
Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: dolnośląskie
Firma: Instalatorstwo Elektryczne Wojciech Jędrol
Powiat: głogowski
Miejscowość: Głogów
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://elektryk.glogow.pl
   
dodano: 2017.06.27
ważne do: 2022.12.24
wyświetleń: 53

Szczegóły ogłoszenia:

Firma pod nazwą Instalatorstwo Elektryczne Wojciech Jędrol pragnie zaoferować fachowe usługi w zakresie napraw i odbudowy elektryki jak również pomiarów elektrycznych. Tak więc jeżeli masz awarię elektryczną, skontaktuj się z nami. Razem pozbędziemy się kłopotu! Instalacje elektryczne, alarmowe, antenowe oraz domofonowe to tylko niektóre spośród tych, które montujemy. Wykonujemy pomiary elektryczne oraz oświetlenia wewnętrzne, oraz zewnętrzne, ale to tylko niektóre z proponowanych przez nas usług. Nieprzerwanie się rozwijamy. Nowością w naszej firmie są inteligentne domy.

Platforma inteligentnego domu łączy ze sobą różne systemy w domu (ogrzewanie, oświetlenie, rolety itp.), które funkcjonują często niezależnie. Jest to instalacja pozwalająca podnieść nam komfort mieszkania podczas obecności w domu a także pozwoli zaoszczędzić nam prądu i ogrzewania.

W naszej firmie zatrudniamy jedynie doświadczonych i zaufanych pracowników. Każdego dnia udoskonalają oni swoje umiejętności, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasze główne biuro znajduje się w niewielkim mieście Konotop lecz obszarem naszego działania jest też Głogów. Jeśli szukasz doskonałej firmy elektrycznej - zgłoś się do nas!


Instalatorstwo Elektryczne Wojciech Jędrol
Telefon: 793 010 354
WWW: elektryk.glogow.pl

Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Reklama