Ogłoszenie

Darfor - Producent zlewozmywaków granitowych

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: kujawsko-pomorskie
Firma: Darfor Dariusz Brejecki
Powiat: mogileński
Miejscowość: Strzelno
Kod pocztowy: 88-320
Ulica: Łąkie 62a
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: darfor.pl
   
dodano: 2016.05.05
ważne do: 2020.11.01
wyświetleń: 267

Szczegóły ogłoszenia:

Firma Darfor od 1994 roku zajmuje się przetwórstwem żywic poliestrowych oraz proponuje głównie zlewozmywaki kuchenne oraz umywalki łazienkowe. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, idealnie wyselekcjonowanym materiałom i modnemu wzornictwu jesteśmy w stanie oferować swoim klientom najlepszej jakości produkty.

Specjalnością naszej firmy są zlewozmywaki granitowe powstające z mieszanki zmielonych minerałów i żywic poliestrowo-akrylowych poprzez metodę odlewu, dzięki czemu wyróżniają się wieloma zaletami – ciekawym wyglądem, dużą wytrzymałością na wysokie temperatury, szok termiczny, zarysowania, uderzenia, a ponadto odpornością na różnego typu przebarwienia oraz zabrudzenia.

To powoduje, że zlew granitowy Darfor to inwestycja na wiele lat. Zlewy wytwarzamy w kilku opcjach: zlewozmywak jednokomorowy, zlewozmywak dwukomorowy, także jako typy z ociekaczem. Wyróżniają się ciekawym designem i idealnie nadają się do każdej kuchni. Każdy zlew kuchenny jest także dostępny w najróżniejszych propozycjach kolorystycznych, np.: czarny, biały, popiel, jasny beż, brązowo-beżowy.

Darfor jako producent zlewozmywaków z granitu udziela 10-letniej gwarancji na swoje artykuły. Firma nasza wytwarza także nowoczesne umywalki z dolomitu - okrągłe, prostokątne i wpuszczane w blat – umywalka tego rodzaju na pewno będzie idealną ozdobą w każdej łazience.

Wszystkie artykuły firmy posiadają atesty, wystawione przez Państwowy Zakład Higieny – spełniają one normy które dotyczą urządzeń sanitarnych, dlatego używanie ich jest całkowicie bezpieczne.

Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Reklama