Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2018-05-21.

ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego z Wrocławia

99 PLN
Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: dolnośląskie
Firma: Ati Garden
Powiat: wrocławski
Miejscowość: Wrocław
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://ati-garden.pl
   
dodano: 2017.11.22
ważne do: 2018.05.21
wyświetleń: 72

Szczegóły ogłoszenia:

Nie działa kosiarka, a tu czas rozpoczęcia sezonu? Szukasz profesjonalnej pilarki spalinowej, a Twoja zepsuła się? Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą kompleksowego serwisu sprzętu ogrodowego ATI Garden w miejscowości Wrocław.

Podaż firmy dedykowana jest zarówno do Klientów indywidualnych oraz do przedsiębiorstw, którzy troszczą się o ogród i chcą zapewnić sobie komfortową pracę. Naszą branżą jest w dodatku naprawa sprzętów ogrodniczych i maszyn od producentów wielu marek zapewniając o 100-procentowe bezpieczeństwo na wzór wieloletniego doświadczenia, które praktykujemy non-stop od 1991 roku.

Specjalnością naszej siedziby są głównie renowacje sprzętów o napędach elektrycznych, oraz spalinowych, a także kosiarek z możliwością siedzenia. Serwis ATI Garden oferuje również przegląd urządzeń oraz renomowany serwis gwarancyjny, m.in. takich silników, jak: Honda czy GGP. Salon sprzętu ogrodniczego zapewnia okazyjne ceny oraz satysfakcję. Nasza oferta opiera się też na dystrybucji stacjonarnej oraz online. W sklepie znajdziemy wiele kosiarek automatycznych, te z siedziskiem oraz tradycyjne, a także inne sprzęty potrzebne w pracy ogrodowej. Zarządzamy też wypożyczalnią, by w dobrej cenie wyposażyć się w maszynę wartą kilka tysięcy i to wynajmujemy od doby do kilku dni.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na firmową stronę internetową ATI Garden lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Reklama