Ogłoszenie

Weterynek - karmy dla kotów

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: pomorskie
Firma: Weterynek
Powiat: m. Gdańsk
Miejscowość: Gdańsk
Kod pocztowy: 80-339
Ulica: Bitwy Oliwskiej 28
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://www.weterynek.pl/kot
   
dodano: 2016.05.27
ważne do: 2020.11.23
wyświetleń: 333

Szczegóły ogłoszenia:

W trosce o sprawność naszych czworonożnych przyjaciół przygotowaliśmy dla Państwa obszerną ofertę drobiazgowo wybranych karm dla psów i karm dla kotów. Wiemy, że karma jest często podstawą żywienia zwierzęcia, dlatego musi dostarczać najważniejszych elementów odżywczych które są niezbędne do zachowania zdrowia oraz idealnej formy każdego dnia. Nasze karmy dla zwierząt są idealnie zbilansowane, przygotowane zostały z wysokiej jakości składników, charakteryzują się także lubianym przez psy i koty smakiem. Nasza oferta obejmuje również diety weterynaryjne, które są alternatywą dla tradycyjnego sposobu żywienia.

Polecamy szczególnie karmę Versele Laga, której znajdą Państwo u nas bardzo szeroki wybór. Karma ta jest doskonale zbilansowana, co powoduje, że podając swojemu pupilowi posiłek będą Państwo mieli pewność, że jest on zdrowy i wartościowy. Dodatkowo karma Versele Laga posiada wyjątkowy smak, co sprawia, że zachwyci nawet najbardziej wybredne psie lub kocie podniebienie.

Jeśli Państwa zwierzak boryka się z powracającymi problemami żołądkowo-jelitowymi i cierpi na silniejsze lub lżejsze dolegliwości trawienne, jak np. biegunki czy wymioty, proponujemy karmę Gastro Intestinal, która została stworzona z myślą o problematycznych brzuszkach. Karma ta pozwala w błyskawicznie powrócić zwierzakowi do formy.

Jeśli poszukują Państwo karmy dla psa czy też karmy dla kota, zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a już niebawem będą mogli cieszyć się Państwo świetnym samopoczuciem swojego pupila.W przypadku, gdy mają Państwo wątpliwości, jaką karmę dla psa czy kota wybrać, prosimy o kontakt.

Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Reklama