Ogłoszenie

Leasing ekspresu do kawy - plusy i minusy

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: cały kraj / Internet
Firma: Marven
Miejscowość: Kraków
Kod pocztowy: 31-068
Ulica: Skośna 22
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: marven.pl/leasing-ekspresu-do-kawy
   
dodano: 2016.08.05
ważne do: 2020.02.01
wyświetleń: 389

Szczegóły ogłoszenia:

Tym, co klient zapamiętuje w szczególności po ukończonym posiłku, jest smak po mistrzowsku parzonej kawy. Wskutek tego jesteśmy skłonni dostarczyć Państwu najwyższej jakości firmowy sprzęt (SAECO, JURA, NIVONA, DELONGHI) zaprojektowany do jej szykowania.

Jeżeli zaczynacie Państwo działalność gospodarczą, pomożemy złagodzić koszty z budżetu na nabycie ekspresu do kawy, zapewniając leasing urządzeń o najwyższym standardzie i z intuicyjną obsługą, wobec tego każdy będzie mógł obsługiwać je bez problemu.

Leasing jest znakomitym rozwiązaniem dla właścicieli restauracji, kawiarni czy hotelu. Nasze ekspresy do kawy sprawdzą się również w biurze - szykowanie apetycznej kawy będzie o wiele prostsze.

Leasing ekspresu do kawy z naszą firmą to głównie elastyczność, dzięki nam możecie Państwo odświeżyć swoje akcesoria, zamawiając bardziej zaawansowany model (tym bardziej, że mnogość urządzeń tego rodzaju przez cały czas się ulepsza).

Leasingując nasz sprzęt, niczego nie zaryzykujesz, lecz zyskujesz prestiż i usatysfakcjonowanych klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - oczekujemy na kontakt!

Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Reklama