Ogłoszenie

Usługi gazownicze w Warszawie

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: mazowieckie
Firma: AG Instalacje Sanitarne C.O i Gazowe
Powiat: m. Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 01-691
Ulica: Gdańska 12
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: aginstalacje.waw.pl/
   
dodano: 2016.08.04
ważne do: 2020.01.31
wyświetleń: 445

Szczegóły ogłoszenia:

Żyjesz w mieście Warszawa i potrzebujesz kogoś, dla kogo usługi gazownicze to nic trudnego? Chcesz, ażeby wszystko zostało zrealizowane oszczędnie, sumiennie i w krótkim czasie? Nasza firma specjalizuje się w tym od wielu lat. Naszą ofertę kierujemy do klientów prywatnych, przedsiębiorstw oraz spółdzielni mieszkaniowych. Posiadamy wszelkie niezbędne do obsługi instalacji gazowych uprawnienia.
Wykonywane przez naszą firmę usługi zawierają przegląd instalacji gazowych, montaż i naprawy instalacji. Zajmujemy się także przeniesieniem gazomierzy. Instalacje realizujemy w technologiach dostępnych takich jak plastik, miedź czy stal. Zależy nam na tym, ażeby nasi pracownicy mieli rozbudowane kwalifikacje i doświadczenie, które umożliwi im rozstrzygnięcie bardziej skomplikowanych problemów złączonych z instalacjami gazowymi. Staramy się o jak najszybszy okres realizacji naszych usług, za sprawą czego zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów w mieście stołecznym Warszawa.
Jeżeli potrzebujesz fachowej i szybkiej pomocy, to skontaktuj się z nami już dziś i ciesz się ze skutecznie wykonanej usługi gazowniczej.

Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Reklama