Ogłoszenie

Dezynfekcja mieszkania

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: mazowieckie
Firma: JANREX
Powiat: m. Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Daniłowskiego 16/32
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://zwalcz-szkodniki.pl/
   
dodano: 2018.02.27
ważne do: 2018.08.26
wyświetleń: 83

Szczegóły ogłoszenia:

Nasza spółka od wielu lat zajmuje się wykonywaniem zarówno fachowych a także wszechstronnych usług przy wykonywaniu funkcjonalnej obsługi naszych odbiorców zarówno przy zapewnieniu dezynsekcji a także deratyzacji. Doświadczenie, które posiadamy na rynku umożliwia nam zagwarantować naszym nabywcom przeprowadzenie usług przez zespół specjalistów mogących uzyskanie bezpieczeństwa świadczenia usług. 
Jednocześnie nasza spółka posiada także nowoczesny sprzęt, który umożliwia na zagwarantowanie wykonania funkcjonalnych usług. Konfirmowana w naszej firmie dezynsekcja warszawa mieszkan realizowana jest z wykorzystaniem najwyższej właściwości środków chemicznych. Równocześnie w naszej firmie gwarantujemy indywidualne dopasowanie do oczekiwań nabywców. 
Wszelkie nasze usługi przeprowadzane są do naszych odbiorców dodatkowo w sposób pozwalający na stałe monitorowanie co gwarantujemy dla naszych klientów biznesowych. Dowolne usługi praktykowane są w naszej firmie dodatkowo przy zużytkowaniu atestowanych środków, co umożliwia zapewnić bezpieczeństwo dla zdrowia.

Kontakt:
Dezynfekcja mieszkania
Daniłowskiego 16/32 
01-833 Warszawa
538 111 172 

Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Reklama