Ogłoszenie

Internet, telewizja, telefon - Koba Białystok

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: podlaskie
Firma: Koba - Telewizja cyfrowa Białystok
Powiat: m. Białystok
Miejscowość: Białystok
Kod pocztowy: 15-054
Ulica: Mieszka I 4/226
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: koba.pl
   
dodano: 2016.06.03
ważne do: 2020.11.30
wyświetleń: 254

Szczegóły ogłoszenia:

Firma nasza specjalizuje się w dostarczaniu mediów od 2000 roku. Siedziba firmy znajduje się w mieście Białystok. Internet, telewizja, telefon to nasza specjalność – dostarczamy media dla mieszkańców Białegostoku, a dodatkowo sąsiadujących miejscowości, m.in. Wasilków, Choroszcz, Supraśl.

Najważniejszym celem firmy KOBA jest proponowanie swoim klientom wysokiej jakości rozwiązań w dziedzinie instalowania mediów – to m.in. internet światłowodowy dostępny w zawrotnej prędkości, telefon stacjonarny w atrakcyjnych cenach, a także najwyższa jakość telewizji HD jako niedroga kablówka. Białystok oraz sąsiednie miejscowości mogą korzystać bez problemów z infrastruktury firmy KOBA.

W asortymencie firmy proponowane są usługi opierają się na najnowocześniejszych technologiach – błyskawiczny internet światłowodowy udostępniony w maks. opcji transfer download do 600 Mb/s oraz upload do 60 Mb/s, telewizja z wieloma kanałami, również HD, również KOBOfon Białystok – telefon w obszernej gamie pakietów które posiadają darmowe minuty do wykorzystania.KOBA – internet, telefon, telewizja cyfrowa – zapraszamy do bliższego zaznajomienia się z kompleksową ofertą oraz bieżącymi promocjami dostępnymi na stronie.

Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Reklama